Umów się na wizytę
  • tel. /fax: 61 225 32 85
  • tel. kom: 665 00 13 14
  • email: rejestracja@mpmedical.pl

KARDIOLOG

Powrót

lek. Wiesława Donat

Specjalista pediatrii i kardiologii dziecięcej. Świetny diagnosta. Posiada wieloletnie doświadczenie i stawia wyjątkowo trafne diagnozy. W opinii pacjentów to lekarz z powołania, który każdego młodego pacjenta traktuje indywidualnie. Ma doskonałe podejście do dzieci, świetnie rozumie ich potrzeby i doskonale diagnozuje choroby na podstawie dolegliwości kardiologicznych.

dr Rafał Surmacz

Specjalista pediatra, specjalista kardiolog dziecięcy. Pracuje w Szpitalu im. Karola Jonschera w Poznaniu, w Klinice Kardiologii Dziecięcej, Nefrologii i Nadciśnienia Tętniczego Wieku Rozwojowego UM w Poznaniu. W pracy zajmuje się nieinwazyjną i inwazyjną diagnostyką kardiologiczną u dzieci oraz leczeniem wybranych wad serca metodami kardiologii interwencyjnej. Posiada wyjątkową cierpliwość i ma bardzo dobry kontakt z małym pacjentem.

dr Magdalena Stefaniak

Magdalena Stefaniak w 2004 r ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. W 2013r uzyskała specjalizację w dziedzinie pediatrii, a w roku 2017 specjalizację w dziedzinie kardiologii dziecięcej. Bogate doświadczenie kliniczne i praktyczną wiedzę medyczną zdobyła w trakcie 12 -letniej pracy w Oddziale i Pracowni Echokardiograficznej Kliniki Kardiologii Dziecięcej, Nefrologii i Nadciśnienia Tętniczego Wieku Rozwojowego Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera w Poznaniu. Specjalizuje się w profilaktyce, nieinwazyjnej diagnostyce (EKG, ECHO) chorób które mogą być przyczyną objawów takich jak szmery nad sercem, bóle w klatce piersiowej, omdlenia, zasłabnięcia, kołatania serca, duszność, męczliwość, brak przyrostu masy ciała. Posiada duże doświadczenie kliniczne w zachowawczym leczeniu chorób układu krążenia (wady wrodzone serca, stany zapalne, kardiomiopatie, niewydolność serca , guzy, niedokrwienie).

lek. Agnieszka Kowalska Tupko