Umów się na wizytę
  • tel. /fax: 61 225 32 85
  • tel. kom: 665 00 13 14
  • email: rejestracja@mpmedical.pl

GINEKOLOG

Powrót

dr Adrianna Boć

Absolwentka Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Pracę w Klinice Perinatologii i Chorób Kobiecych pod kierunkiem prof. Krzysztofa Drewsa rozpoczęła w 2006r.

W 2010 roku obroniła pracę doktorską pod kierunkiem dr hab. A. Seremak-Mrozikiewicz.
Zajmuje się: diagnostyką ultrasonograficzną z zakresu położnictwa i ginekologii, przygotowaniem do ciąży oraz jej prowadzeniem, diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych (w tym m.in. oceną owulacji, diagnostyką i leczeniem nawracających infekcji układu płciowego kobiety, diagnostyką i leczeniem nieprawidłowych krwawień z pochwy), antykoncepcją.

lek. Anna Lebioda

Studia medyczne ukończyła w 2006 roku w Poznaniu na Uniwersytecie Medycznym im Karola Marcinkowskiego. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w GPSK w Klinice Perinatologii i Ginekologii, w oddziale kierowanym przez prof. G. H. Bręborowicza. Mentorem do chwili obecnej pozostaje wspaniały lekarz i wielki człowiek dr n. med. Zbigniew Ruszkiewicz, dzięki któremu Pani Doktor zdobyła umiejętności i doświadczenie, które z powodzeniem wykorzystuje w codziennej praktyce.

Wizyta u ginekologa może przebiegać w miłej i przyjaznej atmosferze bez uczucia lęku i skrępowania. Dobry kontakt z drugim człowiekiem, umiejętność słuchania, takt i zrozumienie to podstawa udanej relacji lekarz-pacjent.

lek. Joanna Głowska-Ciemny

lekarz w trakcie specjalizacji pracuje w Szpitalu Miejskim im. F.Raszei w Poznaniu (w tym dyżury) członek PTG ultrasonografia i zabiegi operacyjne są w centrum mojego zainteresowania (liczne certyfikaty USG) Wykonuje: USG ginekologiczne i USG ciąży, prowadzenie ciąży, ocena KTG diagnostyka przesiewowa raka szyjki macicy: cytologia klasyczna i cienkowarstwowa, test HPV diagnostyka i leczenie patologii macicy i przydatków diagnostyka i leczenie infekcji dróg rodnych badania bakteriologiczne – posiewy z narządów rodnych diagnostyka i leczenie zaburzeń miesiączkowania diagnostyka niepłodności antykoncepcja: wkładka wewnątrzmaciczna, antykoncepcja po stosunku, inne metody antykoncepcji leczenie dolegliwości menopauzalnych poradnictwo z zakresu nietrzymania moczu i zaburzeń statyki narządu rodnego