Umów się na wizytę
  • tel. /fax: 61 225 32 85
  • tel. kom: 665 00 13 14
  • email: rejestracja@mpmedical.pl

GINEKOLOG

Powrót

lek. Małgorzata Gronowska

Specjalista ginekologii i położnictwa, traktujący każdą pacjentkę w indywidualny sposób, zapewniając pełen zakres usług medycznych dla kobiet w każdym wieku. W zakres usług wchodzi min. opieka nad ciężarną, porady antykoncepcyjne, profilaktyka raka szyjki macicy, leczenie dolegliwości w menopauzie, Bad. Cytologiczne, zaburzenia miesiączkowania, obfite krwawienia, stany zapalne, niepłodność, USG, KTG.

lek. Patrycja Rojewska

Lekarz w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Pracuje w Klinice Endokrynologii Ginekologiczno - Położniczego Szpitala Klinicznego na Polnej oraz w ramach oddziału porodowego. W ramach wizyty wykonywane są: USG narządu rodnego, tarczycy, USG wczesnej i późnej ciąży. badania przesiewowe w kierunku raka szyjki macicy- cytologia posiewy z pochwy na paciorkowce ( przed porodem), posiewy z pochwy w nawracających zakażeniach pochwy, diagnostyka niepłodności, endokrynologia: nieregularne miesiączki, nadmierne owłosienie, trądzik, otyłość, menopauza, przedwczesna menopauza, osteoporoza, choroby tarczycy, hiperprolaktynemia, wrodzony przerost nadnerczy, zaburzenia miesiączkowania związane z odchudzaniem. Kompleksowa opieka nad parami z problemem niepłodności ( ukończyła studia na wydziale psychologii oraz podyplomowe studia z zakresu seksuologii). Możliwość wykonania badań i leczenia na oddziale endokrynologii w GPSK Polna.

lek. Joanna Głowska-Ciemny

lekarz w trakcie specjalizacji pracuje w Szpitalu Miejskim im. F.Raszei w Poznaniu (w tym dyżury) członek PTG ultrasonografia i zabiegi operacyjne są w centrum mojego zainteresowania (liczne certyfikaty USG) Wykonuje: USG ginekologiczne i USG ciąży, prowadzenie ciąży, ocena KTG diagnostyka przesiewowa raka szyjki macicy: cytologia klasyczna i cienkowarstwowa, test HPV diagnostyka i leczenie patologii macicy i przydatków diagnostyka i leczenie infekcji dróg rodnych badania bakteriologiczne – posiewy z narządów rodnych diagnostyka i leczenie zaburzeń miesiączkowania diagnostyka niepłodności antykoncepcja: wkładka wewnątrzmaciczna, antykoncepcja po stosunku, inne metody antykoncepcji leczenie dolegliwości menopauzalnych poradnictwo z zakresu nietrzymania moczu i zaburzeń statyki narządu rodnego